Pojistit online byt, dům, chatu, chalupu či jinou realitu můžete levně na pojištění nemovitosti. Pokud chcete hledat nemovitosti i mimo Brno můžete zkusit celostátní katalog s nabídkou reality.name a nebo pokud bezrealitky pak zkuste pronájem bytu a nebudete platit provizi.Reality Brno

Dobrý den,

   vítám Vás na mém webu, který se převážně zabývá realitami v Brně a v blízkém okolí. Problematika realit je pro mnohé neznámou, a proto jsme tu „my“, abychom Vám usnadnili cestu ke spokojenosti a pohodlí. Základem dobrého obchodu je komunikace. Na té se v dnešní době zakládá vše. Proto se svými klienty jednám vždy osobně. Největších úspěchů jsem vždy docílila svým osobním přístupem, upřímností, neformální komunikací, vstřícností a ochotou budovat vztah s klienty. Vždy je mým cílem nejlépe prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost za předem stanovenou cenu ke spokojenosti Vaši a našich klientů.

   Můj web Vám nabídne přehled aktuálních inzerovaných nemovitostí. Mohu Vám nabídnout zprostředkování prodeje, koupi, pronájmu, výměnu či spolubydlení jakékoliv nemovitosti, bytu, domu, pozemku, chaty, chalupy nebo komerčních nemovitosti v oblasti Brna a okolí .

   K tomu všemu bezprostředně patří také komplexní řešení v oblasti realit, kompletní právní servis a zajištění optimálního financování.

Poskytované služby:

  • Zprostředkuji koupi a prodej bytů, rodinných domů, činžovních domů a pozemků
  • Zprostředkuji pronájem bytů, rodinných domů či nebytových prostor
  • Pomoc při vyhledávání nemovitosti a jejich ocenění
  • Převod vlastnictví
  • Jednání na katastrálních úřadech
  • Veškerý právní servis
  • Financování a pojištění

Budu velice ráda, když se rozhodnete pro spolupráci se mnou a naší společností!

Zajíčková Martina
realitní makléř

E-mail: zajickova@nejlepsibydleni.cz
Telefon mobil: +420 739 586 722
Telefon kancelář: +420 541 240 153

Nejlepší bydlení realitní společnost, s.r.o.
Hilleho 5,
Brno 602 00

 

 Kontakt: info@realitybrno.info

Hledej: v obci:

 

Reality Brno