Pojistit online byt, dům, chatu, chalupu či jinou realitu můžete levně na pojištění nemovitosti. Pokud chcete hledat nemovitosti i mimo Brno můžete zkusit celostátní katalog s nabídkou reality.name a nebo pokud bezrealitky pak zkuste pronájem bytu a nebudete platit provizi.Jak správně inzerovat a pronajmout nemovitost?

    Při pronájmu nemovitosti je důležité uvědomit si, k jakému účelu bude nemovitost využívána.  Neméně důležitou součástí pronájmu je jeho stav a vybavení nemovitosti.

    V první řadě je podstatné správně nemovitost inzerovat, což znamená přívětivě nafotografovat místnosti (uklizené a čisté prostředí dělá rozhodně nejlepší dojem) a pečlivě zpracovat textaci (zaměřit se na výhody pronájmu), která musí potencionálního klienta zaujmout. Jak si mnozí mylně myslí, není výhodou nabízet nemovitost vícekrát na jednom internetovém serveru (tudíž, aby nemovitost byla v inzerci více realitních kanceláří). Jestliže klient hledá pronájem v určité lokalitě nebo s konkrétními požadavky (balkón, dostupnost do centra, podlaží, atd.), nemovitost nalezne, i když je inzerována jednou realitní kanceláří. Pokud je nemovitost zadána v inzerci vícekrát, převážně to u lidí evokuje nějaký nedostatek nebo si pomyslí, že s nemovitostí není něco v pořádku.

    Nepostradatelnou součástí jsou samozřejmě nájemní či podnájemní smlouvy, které musí být kvalitní a právnicky prověřená. Pokud bude vše pečlivě uvedeno ve smlouvě (povinnosti a pravidla pronajímatele a nájemníka), vyvarujeme se případným nepříjemnostem.

Datum publikace: 19.11.2013


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.info

Hledej: v obci:

 

Reality Brno