Pojistit online byt, dům, chatu, chalupu či jinou realitu můžete levně na pojištění nemovitosti. Pokud chcete hledat nemovitosti i mimo Brno můžete zkusit celostátní katalog s nabídkou reality.name a nebo pokud bezrealitky pak zkuste pronájem bytu a nebudete platit provizi.Doporučení od klientky

From: K. J. [mailto:J.K.@rwe.cz]
To: zajickova@nejlepsibydleni.cz [mailto:zajickova@nejlepsibydleni.cz]
Sent: Wed, 03 Dec 2014 16:11:15 +0100
Subject: RE: Pronájem Přadlácká, Brno

Dobrý den paní Zajíčková,

 

Omluvte zpoždění odpovědi, jsem nesmírně vytížená.V bytě jsem velmi spokojená a je vše vpořádku. Byt plně vyhovuje mým potřebám. Je v něm krásně teplo, vše funguje, tak jak má, a je v něm klid, nikdo neobtěžuje. Přesně tak, jak jste uváděla v nabídce.

 

S Vaším jednáním osobně jsem nadmíru spokojena, děkuji Vám za serióznost a ochotu. Dokonce jste za mnou přijela v sobotu, abyste mi předala klíče, abych se v neděli mohla nastěhovat. Mám pocit, že se na Vaše informace a na Vás mohu spolehnout, protože jste splnila (a operativně) vše na čem jsme se dohodly. Vaše jednání mne těší, a věřte, že z jiných realitních kanceláří (stěhovala jsem se před tím 3x) mám zkušenosti ne vždy dobré, v jednom případě otřesné. O to víc si Vašeho velmi seriózního jednání vážím. Vaše služby realitního makléře mohu ostatním vřele doporučit.

 

Děkuji, mějte se pěkně a ať se Vám daří.

J. K.

Brno, Přadlácká

j.k@rwe.cz

Datum publikace: 5.12.2014


Více článků z kategorie Články

Více článků z kategorie ČlánkyKontakt: info@realitybrno.info

Hledej: v obci:

 

Reality Brno